Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Tylko do 10 czerwca br. możesz wypełnić ankietę dotyczacą jakości pracy Starostwa, kompetencji oraz komunikacji z klientem. - Powiat Wodzisławski

Wypełnione ankiety proszę składać do skrzynek specjalnie oznaczonych napisem „ANKIETY” znajdujących się w poszczególnych Wydziałach w Starostwie Powiatowym w Wodzisławiu Śl. przy ul. Bogumińskiej 2, ul. Pszowskiej 92 a oraz przy ul. Mendego 3, drogą elektroniczną na adres ankieta.szj@powiatwodzislawski.pl lub przesyłać pocztą. O podjętych działaniach korygująco – zapobiegawczych, wynikających z Państwa uwag i spostrzeżeń, będziemy okresowo informować na tablicy ogłoszeń Starostwa i na stronie internetowej.

Ankietę można  wypełnić online –  WEJDŹ