Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Spotkanie członków Forum Firm Miasta Radlin z Leszkiem Blanikiem - Powiat Wodzisławski

Spotkanie członków Forum Firm Miasta Radlin z Leszkiem Blanikiem

W dniu 17 września 2009 r. w restauracji „Leśna Perła” Forum Firm Miasta Radlin zorganizowało spotkanie członków stowarzyszenia, w którym uczestniczył Leszek Blanik - złoty medalista olimpijski z Pekinu w konkurencji skoku.

Pan Leszek przybliżył historię swoich sukcesów oraz przestawił swoje plany na przyszłość. Forum Firm Miasta Radlin wręczyło  Leszkowi Blanikowi pamiątkowy dyplom z gratulacjami za osiągnięte sukcesy.
Na spotkaniu był też obecny Teodor Zientek z Górnośląskiej Agencji Rozwoju Regionu, który przedstawił przedsiębiorcom  możliwości poszukiwania partnerów biznesowych za pośrednictwem sieci Enterprise  Europe Network.