Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Spotkanie autorskie z Joanną Olech - Powiat Wodzisławski

Spotkanie autorskie z Joanną Olech

Spotkanie autorskie z Joanną Olech - pisarką nominowaną do nagrody "Ikar", autorką słynnej "Dynastii Miziołków" i podręcznika PWN do języka polskiego dla gimnazjalistów, ekspertką Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej odbędzie się 19 maja 2010 r. w siedzibie Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Wodzisławiu Śląskim.

Spotkanie odbywa się w ramach II Prezentacji Bibliotek Publicznych Powiatu Wodzisławskiego, które uświetniają obchody Dziesięciolecia Powiatowej Biblioteki Publicznej. Patronat nad Prezentacjami objął Starosta Powiatu Wodzisławskiego Jerzy Rosół.

Ramowy plan Prezentacji przedstawia się następująco:

• 9.30 Wykład Pani Bożeny Szczykały – instruktora Biblioteki Śląskiej w Katowicach dot. problematyki skontrum w bibliotece.
  • 11.00 Spotkanie autorskie z Joanną Olech.
  • 12.30 Uroczyste otwarcie prezentacji bibliotek; prezentacja ekspozycji bibliotek  miejskich i gminnych z terenu powiatu.
  • 13.30 Forum dyskusyjne dla bibliotekarzy i zaproszonych gości.