Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Rozkład jazdy PKS ważny dłużej - Powiat Wodzisławski

Rozkład jazdy PKS ważny dłużej

Jak poinformował Wydział Komunikacji i Transportu nie na początku roku jak było w zwyczaju, ale 10 lutego skorygowany zostanie rozkład jazdy powiatowych przewozów pasażerskich obsługiwanych przez PKS w Raciborzu.

Obecnie obowiązujący rozkład jazdy w powiatowych przewozach autobusowych będzie obowiązywać do 10 lutego przyszłego roku. Pierwotnie zmiana rozkładu jazdy miała nastąpić z Nowym Rokiem. Niemniej jednak w związku z planowanym uruchomieniem nowej linii Godów – Nieboczowy przez Wodzisław Śl., Pszów (linia nr 37) dla zachowania spójności funkcjonowania całości komunikacji konieczne jest przesunięcie terminu korekt w pozostałych połączeniach.