Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Radlin: Zapraszamy na plener twórczy „Ścieżki, Ogrody, Pejzaże - W ciekawym Radlinie” - Powiat Wodzisławski

Radlin: Zapraszamy na plener twórczy „Ścieżki, Ogrody, Pejzaże – W ciekawym Radlinie”

Miejski Ośrodek Kultury w Radlinie serdecznie zaprasza na plener twórczy „Ścieżki, Ogrody, Pejzaże - W ciekawym Radlinie”, który odbędzie się 10 i 11 września na terenie miasta Radlin z okazji jubileuszu 25-lecia.

Plakat wraz z programem - plener malarski

Organizator zapewnia do dyspozycji uczestników:

– materiały warsztatowe (podobrazie 50x50cm, farby akrylowe- kolory podstawowe, papier akwarelowy 34x46cm ,farby akwarelowe- kolory podstawowe),
– posiłki wg. programu w dniach pleneru,
– dokumentację fotograficzną pleneru oraz
– organizację wystawy poplenerowej.
Uczestnicy otrzymają folder zawierający zdjęcia prac poplenerowych oraz działań twórczych.

Uczestnicy zobowiązują się dostarczyć prace do wystawy do dnia 30.09.22 w formie przygotowanej do ekspozycji [ do wystawy można zgłosić max.5 prac z czego jedna pozostaje na rzecz organizatora]

Warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenie telefoniczne, wypełnienie karty uczestnika oraz przesłanie jej /w terminie do 10 sierpnia br./ na adres organizatora oraz opłata akredytacji /200zł/ dokonanej na konto 27 8436 0003 0000 0026 8044 0001 Mikołowski Bank Spółdzielczy.

Udział w plenerze jest równoznaczny z akceptacją regulaminu i wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora dla celów organizacji i promocji pleneru a także zgody na publikację listy uczestników pleneru i dokumentacji fotograficznej w mediach.

Wernisaż odbędzie się 15 października w Miejskim Ośrodku Kultury w Radlinie. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Program pleneru:

Sobota 10.09 godz. 9.00

Spotkanie w budynku MOK [ Radlin, ul.Mariacka 9], kawa i ciasto, odebranie materiałów.
10:00-13:30 indywidualne zajęcia warsztatowe (Okolice Marcela). godz. 14.00– obiad [caternig] w budynku MOK, godz. 18:00– wieczór z pizzą w Restauracji MARCO, koniec pierwszego dnia pleneru.

Niedziela 11.09, godz. 9.00

Spotkanie w budynku MOK [ Radlin, ul. Mariacka 9], kawa i ciasto. 13:30- indywidualne zajęcia warsztatowe na terenie Radlina ( Tężnia ), godz.14.00– obiad [caternig] w budynku MOK, godz.18.00– koniec pleneru.

Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany harmonogramu pleneru.

Kontakt i informacje: Miejski Ośrodek Kultury w Radlinie ul. Mariacka 9, tel. 32 4568928,  www.mok.radlin.pl, mok@radlin.pl, kontakt: Małgorzata Sadło tel. 511 762 355, m.magnowska-sadlo.mok@radlin.pl