Przejdź do menu głównego Przejdź do menu dodatkowego Przejdź do treści Mapa serwisu

Herb powiatu wodzisławskiego Powiat Wodzisławski » Radlin: bieg dookoła miasta

Radlin: bieg dookoła miasta

Kolejna – już VI edycja Biegu dookoła Radlina – przed nami! Bieg, przygotowany i przeprowadzony przez radlińską nieformalną grupę „Radlinioki w biegu”, odbędzie się 12 czerwca 2022 roku. To wydarzenie promujące wszelkie aktywności ruchowe: spacer, bieg, jazdę na rowerze połączone z odkrywaniem miasta.

Grafika Biegu dookola Radlina

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców powiatu wodzisławskiego do zabawy i wspólnego kibicowania uczestnikom sportowego święta! Trasę będzie można również przejść, przebiec, przejechać w późniejszym terminie. Wystarczy udokumentować swoją obecność na trasie (zrzut ekranu z aplikacji oraz zdjęcie) i dodać na stronie wydarzenia w serwisie społecznościowym Facebook: „Bieg dookoła Radlina”.

Bieg jest częścią projektu „Gra miejska – integracja i odkrywanie radlińskich supermocy”. Projekt przygotowują: Fundacja Eduarte, Belfry Bazgrolą oraz Radlinioki w biegu.

Projekt sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWE FIO na lata 2021-2030.