Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Przypominamy. Dzisiaj ul. Radlińska w Wodzisławiu Śl. nieprzejezdna - Powiat Wodzisławski

Przypominamy. Dzisiaj ul. Radlińska w Wodzisławiu Śl. nieprzejezdna

Uwaga kierowcy. Przypominamy, że dzisiaj (poniedziałek, 6 czerwca) z powodu prowadzenia prac związanych z wykonaniem nowej nawierzchni jezdni ul. Radlińska w Wodzisławiu Śl. pomiędzy skrzyżowaniem z ulicą Leszka a skrzyżowaniem z ulicą Kokoszycką została zamknięta dla ruchu kołowego w obu kierunkach.

Znak oznaczający zamknięcie drogi, brak przejazdu
Prace będą prowadzone do godz. 19.00, po czym przywrócony zostanie ruch jednokierunkowy w kierunku dzielnicy Radlin II. Jednocześnie informujemy, że wykonawca inwestycji zapewni dojazd do Centrum Medycznego Medhouse. Za utrudnienia przepraszamy.

Przypominamy, iż w ramach przebudowy ul. Radlińskiej w Wodzisławiu Śląskim całkowicie modernizowany jest niespełna kilometrowy odcinek drogi. Do realizacji przewidziano przebudowę chodników, kanalizacji deszczowej oraz nawierzchni jezdni.

Całkowita wartość inwestycji to ponad 3 mln zł, z czego dofinansowanie pozyskane przez Zarząd Powiatu z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg wynosi prawie 1,7 mln zł. Resztę stanowi wkład własny, który zostanie sfinansowany z budżetów powiatu oraz miasta Wodzisławia Śl.