Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski PUP posiada środki na podjęcie pracy poza miejscem zamieszkania - Powiat Wodzisławski

PUP posiada środki na podjęcie pracy poza miejscem zamieszkania

Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim posiada środki na  bony na zasiedlenie dla osób planujących podjąć zatrudnienie, inną pracę zarobkową lub działalność gospodarczą poza miejscem dotychczasowego zamieszkania.

pieniądze

Maksymalna wartość bonu na zasiedlenie wynosi 9 000,00 zł.

Wnioski mogą składać wyłącznie osoby bezrobotne w wieku poniżej 30 roku życia.

Szczegółowe informacje dot.  możliwości ubiegania się o przyznanie bonu na zasiedlenia zawarte są w Regulaminie przyznawania i realizacji bonu na zasiedlenie.  Aktualne druki wniosków dostępne są na stronie internetowej urzędu wodzislawslaski.praca.gov.pl (dokumenty do pobrania).
Dodatkowe informacje  można uzyskać w siedzibie tut. urzędu w  pok. nr 220 lub pod numerem telefonu 32 459 29 55 lub 32 459 29 56.