Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Zapraszamy do udziału w Powiatowych eliminacjach 55. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego - Powiat Wodzisławski

W dniu 24 marca 2010 r. Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim organizuje powiatowe eliminacje 55. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. W Konkursie mogą wziąć udział osoby uczęszczające do szkół ponadgimnazjalnych i starsze. Termin do składania zgłoszeń upływa w dniu 12 marca 2010 r. o godz. 15.30.

Eliminacje odbywać się będą w czterech kategoriach:

1. Turniej recytatorski
  2. Turniej poezji śpiewanej
  3. Monodrama (turniej teatrów jednego aktora)
  4. „Wywiedzione ze słowa”

Eliminacje Konkursu odbywać się będą w dniu 24 marca 2010 r. od godz. 9.00 w Państwowej Szkole Muzycznej I st. im. Wojciecha Kilara w Wodzisławiu Śl. przy ul. Wojska Polskiego 16. Nieprzekraczalny termin do składania zgłoszeń upływa w dniu 12 marca 2010 r. o godz. 15.30. Karty uczestnika należy składać w kancelarii Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Pszowskiej 92 a. Zachęcamy do udziału!

Do eliminacji rejonowych, które odbędą się w dniach 17 – 18 kwietnia 2010 r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Żorach, limity kwalifikacyjne wynoszą:
– kategoria recytatorska – 2 osoby, dorośli – 1 osoba,
– kategoria „wywiedzione ze słowa” – 1 osoba,
– monodram – 1 osoba,
– turniej poezji śpiewanej – 2 osoby.

Dodatkowe informacje o zasadach Konkursu można znaleźć w Regulaminie.

Pobierz:

Karta uczestnika w turnieju POEZJI ŚPIEWANEJ