Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski "Perła" zaprasza na wystawę - Powiat Wodzisławski

„Perła” zaprasza na wystawę

Do 25 listopada w Filii nr 13 Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Wodzisławiu Śląskim, mieszczącej się w budynku Szkoły Podstawowej nr 10 na osiedlu XXX-lecia, można obejrzeć wystawę prac uczestników Powiatowego Ośrodka Wsparcia "Perła". Motywem przewodnim tegorocznej wystawy jest "Wyobraźnia bez granic".

Wystawa jest okazją do zapoznania się z szeroką twórczością podopiecznych Ośrodka oraz ich interpretacją otaczającego świata.Prace powstawały podczas terapii zajęciowej, która jest nieodłącznym elementem wsparcia realizowanego w „Perle”. Na wystawie znajdują się prace wykonane techniką decoupage, prace z gliny, obrazy wykonane techniką diamentowego haftu, makramy.
W tym roku chcieliśmy pokazać, że wyobraźnia naszych podopiecznych nie ma granic. Mimo, iż często narzucona jest technika prac, tak jak to było np. podczas warsztatów z decoupage, to każda praca jest inna, bo każdy uczestnik jest inny. W każdym drzemie inny potencjał. Często terapia zajęciowa uruchamia w naszych uczestnikach nie tylko sposób na odreagowanie trudnych emocji ale i pasje. Pasje te towarzyszą im w codziennym życiu, dając wiele radości i zadowolenia – mówi Karolina Końka, dyrektor Powiatowego Ośrodka Wsparcia „Perła”.
Filii nr 13 Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Wodzisławiu Śląskim czynna jest od poniedziałku do piątku. Wystawę można oglądać w godzinach otwarcia placówki.
  • Poniedziałek, Wtorek:
    Środa, Czwartek, Piątek:

Poniżej prace, które można zobaczyć na wystawie „Wyobraźnia bez granic”.