Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski To się musi powieść - przed nami Noc Bibliotek - Powiat Wodzisławski

To się musi powieść – przed nami Noc Bibliotek

Już w najbliższą sobotę, 1 października będzie miała miejsce VIII ogólnopolska Noc Bibliotek. W tym roku wydarzenie odbędzie się pod hasłem „To się musi powieść”. Do akcji dołączyła Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Wodzisławiu Śląskim. Tutaj wydarzenia odbędą się jednak 30 września oraz 7 i 8 października.

Świętowanie rozpocznie piątkowa (30 września) Noc Bibliotek dla dzieci. W programie gry i zabawy oraz seans filmowy: Biuro detektywistyczne Lassego i Mai. Pierwsza Tajemnica.

Siódmego i ósmego października w  Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Wodzisławiu Śląskim zagości indyjski klimat. Na piątek zaplanowano spotkanie z podróżnikami – Joanną Grzymkowską-Podolak oraz Jarosławem Podolakiem. W sobotę będą miały miejsce

• warsztaty tatuażu artystycznego,
  • warsztaty tworzenia mandali
  • oraz joga śmiechu na dywanie.

Wstęp na wydarzenia jest bezpłatny. Na część z nich obowiązują wcześniejsze zapisy.