Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Pani Hanna z Połomi laureatką w konkursie KRUS-u - Powiat Wodzisławski

Pani Hanna z Połomi laureatką w konkursie KRUS-u

Hanna Wais z Połomi zajęła drugie miejsce w Wakacyjnym Konkursie Fotograficznym "Dziecko to skarb-nie powierzam ciężkich prac", organizowanym przez Oddział Regionalny Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Częstochowie. Dzisiaj w Starostwie Powiatowym w Wodzisławiu Śl. odbyło się oficjalnie wręczenie nagrody laureatce konkursu pochodzącej z naszego powiatu.

Oddział Regionalny Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Częstochowie przeprowadził, w ramach działań prewencyjnych, konkurs fotograficzny, którego celem było zwrócenie szczególnej uwagi na zagrożenia związane z pracą rolniczą oraz zachęcenie do podnoszenia wiedzy na temat zasad ochrony zdrowia i życia w gospodarstwach rolnych. Zadaniem konkursowym było wykonanie zdjęcia w dobrej rozdzielczości i jakości, obrazującego w jaki sposób dzieci i dorośli mogą bezpiecznie, a zarazem pomysłowo spędzać czas w gospodarstwie rolnym podczas wakacji.

Spośród nadesłanych zdjęć nagrodzono fotografię pani Hanny Wais z Połomi, która zajęła w konkursie drugie miejsce. Nagrodę 8 października w siedzibie Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu Śl. wręczył Piotr Dobisz – dyrektor Oddziału Regionalnego Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Częstochowie w obecności starosty Leszka Bizonia oraz kierownika Placówki Terenowej KRUS w Rybniku Łukasza Jastrzębskiego.

Gratulujemy!