Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski O języku kultury i kulturze języka podczas tegorocznego Regionalnego Forum Edukacyjnego - Powiat Wodzisławski

Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Wodzisławiu Śl. zaprasza pracowników oświaty na tegoroczne, już piąte, Regionalne Forum Edukacyjne organizowane pod hasłem „Język poprzez kulturę, kultura poprzez język”.

Prelekcje o umiejętnym zarządzaniu swoim wizerunkiem, koncepcjach podniesienia kompetencji językowych i kulturowych oraz o znaczeniu treści realioznawczych w nauce języków obcych wygłoszą specjaliści z Polskiego Radia, Międzynarodowego Instytutu Kultury z Czech oraz Uniwersytetu Śląskiego: Andrzej Ochodek, Anna Jevsina i dr Agata Borek. Przedstawione zostaną również przykłady dobrych praktyk w tym zakresie.

Forum odbędzie się w poniedziałek 21 października 2013 r. w Powiatowym Centrum Konferencyjnym w Wodzisławiu Śl. przy ul. Pszowskiej 92 od godz. 13:00 do 16:00. Aby wziąć w nim udział należy do 17 października przesłać do PODN w Wodzisławiu Śl. formularz zgłoszeniowy, który można pobrać na stronie internetowej ośrodka www.podn.wodzislaw.pl.

Szczegółowych informacji o tegorocznym Forum udziela p. Iwona Miller tel.  608 615 942 lub konsultant@podn.wodzislaw.pl