Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Nowa rada pożytku w pełnym składzie - Powiat Wodzisławski

Nowa rada pożytku w pełnym składzie

Zarząd Powiatu Wodzisławskiego uzupełnił o swoich przedstawicieli Powiatową Radę Działalności Pożytku Publicznego w Wodzisławiu Śląskim. 12 lutego nowa rada IV kadencji została oficjalnie powołana do życia.

logo powiatu

Zarząd Powiatu w radzie reprezentować będzie Jan Zemło (członek zarządu powiatu) oraz Barbara Jasińska-Musik (kierownik referatu współpracy z organizacjami pozarządowymi). Wcześniej swoich przedstawicieli wybrały  podmioty III sektora oraz Rada Powiatu. Na nową trzyletnią kadencję w skład rady zostali powołani:

1. Jolanta Górecka – przedstawicielka Rady Powiatu Wodzisławskiego,
  2. Alojzy Szymiczek – przedstawiciel Rady Powiatu Wodzisławskiego,
  3. Jan Zemło – przedstawiciel Zarządu Powiatu Wodzisławskiego,
  4. Barbara Jasińska-Musik – przedstawicielka Zarządu Powiatu Wodzisławskiego,
  5. Bożena Kowalczyk – przedstawicielka Wodzisławskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku,
  6. Grażyna Mnich – przedstawicielka Towarzystwa Charytatywnego „Rodzina”,
  7. Anna Białek – przedstawicielka Fundacji „Wspólnota Dobrej Woli”,
  8. Wojciech Żurek- przedstawiciel Klubu Sportowego „Wicher Wilchwy”.

O wyborach do rady pisaliśmy m.in. TUTAJ. Pierwsze posiedzenie rady zostanie zwołane w terminie do 30 dni. Na pierwszym spotkaniu zostanie przeprowadzony wybór prezydium Rady.