Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Nie radzisz sobie ze złością? Skorzystaj z pomocy - Powiat Wodzisławski

Nie radzisz sobie ze złością? Skorzystaj z pomocy

Powiatowy Specjalistyczny Ośrodek Wsparcia dla Ofiar Przemocy z siedzibą w Wodzisławiu Śl. zaprasza do uczestnictwa w zajęciach z zakresu kontroli agresji, rozwiązywania konfliktów, technik samokontroli, odpoczynku i relaksacji. Zajęcia są całkowicie bezpłatne.

Zajęcia skoncentrowane są na realizacji programu korekcyjno – edukacyjnego metodą DULUTH, dzięki której uczestnicy zajęć mają umieć powstrzymywać się swoją złość i agresję, rozwijać umiejętności komunikacji i rozwiązywania konfliktów w rodzinie, nauczyć się samokontroli, relaksacji i odpoczynku oraz asertywności.

Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy. Udział w zajęciach jest całkowicie bezpłatny!

plakat promujący zajęcia korekcyjne dla osób stosujących przemoc i nieradzących sobie ze złością, plakat w postaci dwóh pionowych prostokątów, jeden biały, czarny, na plakacie zdjęcie dłoni stawiającej odpór zaciśniętej pięści , na plakcie informacje tekstowe