Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Nabór na członków komisji konkursowej - Powiat Wodzisławski

Nabór na członków komisji konkursowej

Zarząd Powiatu Wodzisławskiego zaprasza do zgłaszania kandydatur na członka komisji konkursowej, która zostanie powołana w celu opiniowania ofert złożonych w otwartym konkursie na realizację zadań z zakresu rehabilitacji społecznej osób niepełnosprawnych zlecanych fundacjom oraz organizacjom pozarządowym w 2011 roku.

Warunkiem zgłoszenia kandydata jest złożenie formularza zgłoszeniowego do dnia 27 kwietnia 2011 r. w kancelarii Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Wodzisławiu Śląskim przy ulicy Wałowej 30 – w godzinach pracy urzędu. Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr telefonu: 32 455 14 30.

Formularz zgłoszeniowy – pobierz