Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Na Rydułtowskiej w Radlinie trwa budowa chodnika - Powiat Wodzisławski

Na Rydułtowskiej w Radlinie trwa budowa chodnika

Na ul. Rydułtowskiej w Radlinie budowana jest kanalizacja deszczowa oraz chodnik dla pieszych na brakującym odcinku. Dzięki temu piesi zyskają lepsze dojście do istniejących przystanków autobusowych “Radlin – Reden”. Inwestycja jest współfinansowana przez Powiat Wodzisławski i Miasto Radlin.

remont ul. Rydułtowska w Radlinie foto. dzięki uprzejmości Miasto Radlin

Na odcinku pomiędzy skrzyżowaniem z ulicą Puszkina a ulicą Zapolskiej wprowadzone zostało zawężenie jezdni do jednego pasa. Ruch drogowy na tym odcinku odbywa się wahadłowo i sterowany jest  przy pomocy sygnalizacji świetlnej.

Wykonawcą inwestycji jest firma MARBUD” z Rybnika. Koszt to prawie 227 tys. zł.