POWIAT WODZISŁAWSKI oficjalny serwis internetowy

 
Strona startowa Aktualności i wydarzenia

Na Dzień Dziecka z prezentami w szpitalu

W Dniu Dziecka władze powiatu oraz dyrekcja szpitala nie zapomnieli o małych pacjentach przebywających na oddziale pediatrycznym w szpitalu w Rydułtowach. Z okazji ich święta obdarowali dzieci drobnymi prezentami oraz słodyczami.

członek zarządu Krystyna Kuczera, dyrektor PPZOZ Krzysztof Kowalik, ordynator oddziału Stefan Cichy

Wczoraj, 1 czerwca, z życzeniami i upominkami do dzieci, które ten wspaniały i słoneczny dzień musiały spędzić w murach szpitala, przyjechała członek zarządu Krystyna Kuczera wraz dyrektorem PPZOZ Krzysztofem Kowalikiem oraz naczelnikiem Wydziału Zdrowia i Polityki Społecznej Iwoną Koczy. Małym pacjentom przywieźli prezenty oraz słodycze, które bardzo szybko poprawiły im humor w niełatwym dla nich czasie hospitalizacji.

Chcemy w ten sposób umilić dzieciom czas pobytu w szpitalu, a także sprawić, żeby chwile spędzone poza domem, z dala od własnych zabawek, minęły szybciej – mówi członek zarządu Krystyna Kuczera.

Dzieci prezenty odebrały w asyście ordynatora oddziału Stefana Cichego. Goście dołączyli do nich życzenia, głównie szybkiego powrotu do zdrowia, ale także wielu radości, spełnienia wszystkich marzeń i dużo uśmiechów.