Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Każde dziecko powinno mieć dom. Poszukujemy rodzin zastępczych - Powiat Wodzisławski

Każde dziecko powinno mieć dom. Poszukujemy rodzin zastępczych

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wodzisławiu Śl. kontynuuje akcją promującą rodzicielstwo zastępcze w naszym powiecie. Centrum przygotowało m.in. specjalny spot promujący tę ideę. Występują z nim autentyczne osoby już sprawujące rodzinną pieczę zastępczą i kandydaci na rodziców. Jeśli więc zastanawiacie się Państwo nad przyjęciem dziecka do swojej rodziny - nie ma lepszego źródła informacji.

dziewczynka, dziecko

Jeśli i Państwo chcielibyście zostać rodziną zastępczą, ofiarować swoje serce i czas dzieciom pozbawionym opieki własnych rodziców, zapraszamy do współpracy z pracownikami zespołu ds. pieczy zastępczej w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Wałowej 30 ( II piętro), tel. 32 454 71 06.

Więcej: PRZEJDŹ