Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Już jest aktualny informator naborowy do szkół ponadpodstawowych - Powiat Wodzisławski

Już jest aktualny informator naborowy do szkół ponadpodstawowych

Jesteś ósmoklasistą i stoisz przed wyborem dalszej ścieżki edukacji? Zastanawiasz się która szkoła będzie dla Ciebie najlepsza? A może jesteś rodzicem i chcesz pomóc swojemu dziecku w procesie rekrutacji? Przedstawiamy pełną ofertę edukacyjną powiatowych szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2021/2022. Zachęcamy do zapoznania się!

okładka informatora naborowego na rok szkolny 2021/2022

Jednocześnie zapraszamy na platformie oświatowej do zakładki Wirtualne Targi Edukacyjne 2021/22, gdzie znajdziecie jeszcze więcej informacji o naszych szkołach – m.in opisy kierunków, filmiki promocyjne oraz terminy rekrutacji i składania dokumentów podane przez Ministerstwo Edukacji i Nauki.

INFORMATOR NABOROWY PLIK PDF

INFORMATOR NABOROWY – WERSJA DOSTĘPNA CYFROWO