Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski WODZISŁAW ŚLĄSKI: KABARET SMILE W WCK - ZMIANA TERMINU! - Powiat Wodzisławski

WODZISŁAW ŚLĄSKI: KABARET SMILE W WCK – ZMIANA TERMINU!

Jedna z czołowych grup kabaretowych wraca do Wodzisławia Śląskiego ze swoim najnowszym programem „Tu i Teraz”. Uwaga! Zmiana terminu! Na występ zapraszamy do Wodzisławskiego Centrum Kultury 29 kwietnia, w czwartek, na godzinę 17:30 lub 20:30. Szykuje się niezapomniany wieczór pełen humoru na najwyższym poziomie.

plakat - koncert kabaretu Smile w WCK

Program „Tu i Teraz” to wynik wielomiesięcznych obserwacji prowadzonych przez Kabaret Smile. Po wnikliwej analizie zebranego materiału z #obserwujemywas, powstał program ukazujący szeroki przekrój codziennych sytuacji z życia zarówno typowego „Seby”, jak również celebrytów z pierwszych stron gazet. Nowe perypetie w domu Bożenki i Merlina, wpływ nowych technologii i mediów społecznościowych na nasze życie – to tylko nieliczne tematy, które w zabawny sposób przedstawia w swoich skeczach Kabaret Smile. – Nie zabraknie również uwielbianych przez widzów piosenek. #obserwujemywas nie kończy się tylko na stworzeniu programu, ale jest częścią każdego występu, dlatego widz ma szansę stać się „tu i teraz” bohaterem show, a nawet być jego współtwórcą. Sprawdź sam, jak działa na Ciebie Kabaret Smile – bądź „Tu i teraz” – przekonują artyści.

Kabaret wystąpi w Wodzisławskim Centrum Kultury w w czwartek, 29 kwietnia, o godzinie 17:30 oraz 20:30. Wszystkie wcześniej zakupione bilety zachowują ważność.

Bilety w cenie 70 zł są dostępne w kasie WCK oraz na stronie www.wck.wodzislaw-slaski.pl/kup-bilet. Kasa WCK czynna jest na godzinę przed planowanym seansem kinowym czy imprezą oraz w każdy czwartek w godzinach 10:00-12:00.

Zakup biletu jest równoznaczny z zapoznaniem się z regulaminem. Warunki uczestnictwa w wydarzeniach określa Regulamin udziału w seansach Kina Pegaz oraz w innych wydarzeniach artystycznych w Wodzisławskim Centrum Kultury w trakcie pandemii COVID-19 w Polsce. W celu zapewnienia naszym odbiorcom bezpieczeństwa i komfortu w odbiorze oferty, na sali może przebywać maksymalnie połowa widowni, z zachowaniem obowiązującego reżimu sanitarnego i odpowiednich odstępów.

W kasie obsługa kart płatniczych: VISA, MasterCard, Maestro, Dinersclub, Discovery oraz obsługa płatności aplikacją mobilną PeoPay. Transakcje bez kwoty minimalnej. Bilety można rezerwować pod nr tel. 32 455 48 55 lub osobiście w sekretariacie WCK. Rezerwacje biletów ważne są przez okres dwóch tygodni. W wypadku nieodebrania rezerwacja zostanie anulowana przez system.