Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski IV Charytatywny Koncert Noworoczny "Czyń Dobro" - Powiat Wodzisławski

IV Charytatywny Koncert Noworoczny "Czyń Dobro"

Impreza odbędzie się 9 stycznia 2009r., godz. 18.15 w Wodzisławskim Centrum Kultury. Koncert jest formą podziękowań dla przyjaciół Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego w Wodzisławiu Śl, jego darczyńców i sponsorów.

Celem koncertu jest promowanie umiejętności oraz sukcesów dzieci i młodzieży upośledzonej umysłowo w środowisku lokalnym.

Koncertowi towarzyszy bowiem licytacja „dzieł stworzonych przez nas”.

-W tym roku poprosimy naszych przyjaciół – darczyńców o wsparcie finansowe projektu modernizacji zaplecza sanitarnego dla dzieci z głębszym stopniem upośledzenia, adekwatnie do ich możliwości i ograniczeń psychofizycznych, mówi dyrektor SOSW Beata Rączka.

Tegoroczną gwiazdą wieczoru jest Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz, którzy dla darczyńców, przyjaciół i wszystkich ludzi czyniących dobro, wyśpiewają swe najpiękniejsze utwory.