Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski 10 lat Powiatu Wodzisławskiego - logo - Powiat Wodzisławski

10 lat Powiatu Wodzisławskiego – logo

W I półroczu 2008 roku Starostwo Powiatowe ogłosiło konkurs na wykonanie logo promującego ten właśnie jubileusz. Uczniowie ze szkół ponadgimnazjalnych powiatu wodzisławskiego nadsyłali swoje projekty.

Spośród 15 propozycji Komisja wybrała jednogłośnie projekt logo, którego autorem jest Mateusz Jerc – uczeń Zespołu Szkół im. 14 Pułku Powstańców Śląskich w Wodzisławiu Śląskim, oceniając go jako najlepszy.

Logo autorstwa Mateusz Jerca będzie wykorzystywane w publikacjach wydawanych z okazji 10-lecia Powiatu, jak również na materiałach promujących Powiat