Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Informacja na temat strajku w szkołach - Powiat Wodzisławski

Informacja na temat strajku w szkołach

Jak poinformował Wydział Oświaty Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu Śl., nauczyciele wszystkich szkół Powiatu Wodzisławskiego biorą udział w akcji strajkowej. W placówkach zapewniona jest jednak opieka, […]

logo powiatu

Jak poinformował Wydział Oświaty Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu Śl., nauczyciele wszystkich szkół Powiatu Wodzisławskiego biorą udział w akcji strajkowej. W placówkach zapewniona jest jednak opieka, którą sprawują dyrektorzy oraz nauczyciele nie uczestniczący w strajku. Do akcji protestacyjnej nie przystąpiła Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna oraz Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Wodzisławiu Śl.