Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski INFORMACJA DLA PODMIOTÓW DZIAŁAJĄCYCH W SFERZE POŻYTKU PUBLICZNEGO – PROGRAM OPERACYJNY FUNDUSZ INICJATYW OBYWATELSKICH - Powiat Wodzisławski

Minister Pracy i Polityki Społecznej zaprasza: organizacje pozarządowe, osoby prawne i jednostki organizacyjne działające na podstawie przepisów o stosunku Państwa do Kościoła Katolickiego w Rzeczypospolitej Polskiej, o stosunku Państwa do innych kościołów i związków wyznaniowych oraz o gwarancjach wolności sumienia i wyznania i spółdzielnie socjalne do udziału w otwartym konkursie ofert na najlepsze projekty dofinansowywane w 2010 r. ze środków krajowego Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich (PO FIO).

Wysokość środków na finansowanie PO FIO w roku 2010 wynosi 60.000.000,00 zł, w tym 57.600.000,00 zł przeznaczono na dotacje, a 2.400.000,00 zł przeznaczono na obsługę techniczną.
Szczegółowe informacje na temat konkursu – tutaj.