V Piknik Bezpieczeństwa w Radlinie przyciągnął setki uczestników
2 czerwca na terenie Miejskiego Ośrodka Kultury w Radlinie odbył się V Piknik Bezpieczeństwa. Jest to wydarzenie edukacyjne promujące zasady bezpiecznego zachowania oraz prezentujące pracę służb mundurowych i ratowniczych. Impreza, skierowana przede wszystkim do dzieci i młodzieży szkół podstawowych, miała charakter otwarty i zgromadziła licznych mieszkańców powiatu.