Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Zmiana organizacji ruchu na Dni Wodzisławia Śl. - Powiat Wodzisławski

Zmiana organizacji ruchu na Dni Wodzisławia Śl.

Informujemy, że zgodnie z zawiadomieniem przekazanym przez dyrektora Wodzisławskiego Centrum Kultury od 7 czerwca 2019 r. od godziny 13.00 do 9 czerwca 2019 r. do godziny 24.00, w związku z organizacją 50. Dni Wodzisławia Śląskiego, będzie obowiązywała zmiana organizacji ruchu na ulicy Bogumińskiej w Wodzisławiu Śląskim. Ulica będzie zamknięta dla ruchu na odcinku od ulicy Pszowskiej do ulicy dr. Lucjana Mendego.

piąte miejsce PCKZiU w Mistrzostwach Polski w tenisie stołowym

Za utrudnienia przepraszamy. Wszystkim uczestnikom jubileuszowych Dni Wodzisławia Śl. życzymy wyśmienitej i bezpiecznej zabawy!