Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Dołącz do akcji „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY” - Powiat Wodzisławski

Dołącz do akcji „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY”

Prowadzisz hotel, pensjonat, gospodarstwo agroturystyczne lub świadczysz inne usługi w zakresie turystyki? Nie zwlekaj! Zgłoś się do 8. edycji akcji „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY”. Będzie to doskonała okazja, by zareklamować swoją działalność turystyczną oraz dotrzeć do nowych klientów.

logo polska zobacz więcej

Trwają zapisy do wiosennej edycji akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”, która w tym roku odbędzie się w weekend od 20 do 22 marca. Przedsiębiorcy z branży turystycznej, hotelarze, restauratorzy, właściciele domów turystycznych, organizatorzy wydarzeń sportowych, słowem – wszyscy związani z obsługą ruchu turystycznego – mogą rejestrować swoje oferty do 31 stycznia. Zgłoszenia można wysyłać za pomocą formularza znajdującego się na stronie www.polskazobaczwiecej.pl. Partnerzy akcji, którzy wzięli udział w poprzedniej edycji, nie muszą się ponownie rejestrować; wystarczy, że zaktualizują ofertę na swoim koncie. Na stronie dostępne są również szczegółowe informacje na temat akcji, regulamin oraz instrukcja zgłaszania ofert.

Lista ofert dostępnych w ramach akcji będzie opublikowana pod koniec lutego na stronie www.polskazobaczwiecej.pl. Informacja o ofertach pojawi się również na profilu facebookowym akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”. Co ważne, tam też sami adresaci przedsięwzięcia, czyli turyści, mogą zaproponować miejsca, które w ramach akcji chcieliby odwiedzić. Być może dzięki Wam znajdą się one na liście ofert!

Osoby, które w dniach 20-22 marca wybiorą się do miejsc objętych akcją, mogą liczyć na specjalne zniżki sięgające 50% wysokości standardowego cennika. Przed podjęciem szczegółowych planów weekendowych warto się jednak upewnić, czy usługa dotyczy właśnie dni 20-22 marca, ponieważ partnerzy akcji mogą zaproponować promocję w innym terminie (wszystkie informacje związane z realizacją ofert promocyjnych, w tym terminy, znajdą się na stronach partnerów projektu).

Organizatorami akcji są Polska Organizacja Turystyczna i Ministerstwo Rozwoju.