Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Przypominamy: głosowanie na kandydatów do Powiatowej Rady Pożytku tylko do piątku - Powiat Wodzisławski

Zachęcamy do udziału w głosowaniu na członków Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego w Wodzisławiu Śl. nowej kadencji. Przypominamy, że głosowanie trwa tylko do końca stycznia. W sumie organizacje pozarządowe zgłosiły 8 kandydatur do rady.

logo powiatu

Głosowanie trwa od 22 stycznia 2020 r. do 31 stycznia 2020 r. Głosować można w godzinach pracy Starostwa (poniedziałki, wtorki i środy 7.30-15.30, czwartki 7.30-17.00 oraz piątki 7.30-14.00).

Głos oddaje się poprzez wrzucenie karty do głosowania do specjalnie przygotowanej urny wyborczej, która znajduje się w Starostwie Powiatowym w Wodzisławiu Śląskim w Wydziale Funduszy Zewnętrznych i Zamówień Publicznych – Referat Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi, Wodzisław Śląski, ul. Pszowska 92a, pokój 220 (II piętro).

W imieniu organizacji czynne prawo wyborcze realizuje osoba, która posiada upoważnienie do głosowania potwierdzone podpisami osób upoważnionych do składania oświadczeń woli w imieniu organizacji. Osoba oddająca głos w imieniu organizacji przed głosowaniem jest zobowiązana do złożenia upoważnienia do głosowania oraz potwierdzenia udziału w głosowaniu poprzez złożenie podpisu na liście.

Otwarcia urny oraz sprawdzenia ilości głosów dokona komisja skrutacyjna w terminie 5 dni od dnia zakończenia głosowania.

Zgodnie z trybem przyjętym Uchwałą nr XIV/152/2019 Rady Powiatu Wodzisławskiego z dnia 28 listopada 2019 roku w sprawie określenia trybu powoływania członków oraz organizacji i trybu działania Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego w Wodzisławiu Śląskim każda organizacja pozarządowa prowadząca działalność na terenie powiatu wodzisławskiego może oddać głos na maksymalnie 4 kandydatów do Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego w Wodzisławiu Śląskim.

WYKAZ IMIENNY OSÓB, KTÓRYCH KANDYDATURY ZOSTAŁY ZGŁOSZONE W PRAWIDŁOWY SPOSÓB WRAZ Z OPISEM KANDYDATÓW ORAZ WSKAZANIEM PODMIOTU, KTÓREGO KANDYDAT JEST Reprezentantem dostępny jest TUTAJ

DO POBRANIA: druk upoważnienia do głosowania

Dodatkowe informacje można uzyskać w Referacie Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu Śląski tel. 32 4120943 lub 32 4120945.