Przejdź do menu głównego Przejdź do menu dodatkowego Przejdź do treści Mapa serwisu

Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski 32. Koncert Zespołu Miraż w Wodzisławskim Centrum Kultury - Powiat Wodzisławski

32. Koncert Zespołu Miraż w Wodzisławskim Centrum Kultury

Wodzisławskie Centrum Kultury serdecznie zaprasza na koncerty Zespołu Tanecznego Miraż. Wydarzenie zostało zaplanowane na 15 czerwca na godz. 15:00 i 18:00.

koncert miraż - plakat

Zespół taneczny Miraż działa w Wodzisławskim Centrum Kultury od 32 lat. Ma na swoim koncie niezliczone nagrody z zawodów o randze ogólnopolskiej, europejskiej i światowej. Założycielami zespołu są śp. Ryszard Kozłowski i obecna szefowa grupy Lenka Krčovà. Koncert jest niepowtarzalną okazją, by zobaczyć wszystkie mistrzowskie choreografie w przepięknej scenicznej aranżacji.

– Podczas koncertu zespół zaprezentuje choreografie, nad którymi w tym roku pracował podczas treningów. Układy przygotowali trenerzy zespołu: Lenka Krčovà, Dominika Pławna, Anna Cielemęcka, Evgeniya Makeeva-Wyputa, Zuzanna Halfar, Antonina Nowak, Martyna Brzoza. Pod kątem akrobatycznym tancerzy przygotował Marcin Kost oraz Emilia Krzyształa, natomiast pod kątem baletowym Evgeniya Makeeva-Wyputa i Zuzanna Wójtowicz – mówi Dominika Pławna, instruktor Mirażu.

Obecnie w Mirażu tańczy ponad setka dzieci i młodzieży. Prócz zajęć tanecznych, podczas których ćwiczą swoje choreografie, mają dodatkowe treningi z tańca klasycznego oraz akrobatyki. Miraż jest marką samą w sobie, a o istnieniu zespołu nie trzeba nikomu mówić. Zespół jest znany nie tylko w mieście, ale w całej Polsce i zagranicą.

– Serdecznie zapraszam na koncert Mirażu 15 czerwca do Wodzisławskiego Centrum Kultury. Gwarantuję, że będzie to pokaz taneczny na najwyższym poziomie. Zespołowi już dziś życzę kolejnych lat owocnej pracy i następnych wspaniałych koncertów, które są powodem do dumy całej wodzisławskiej społeczności – mówi Katarzyna Rokowska-Szyroki.

Bilety na koncert w cenie 35 zł do nabycia w kasie WCK i online. Kasa WCK jest czynna na pół godziny przed seansami kinowymi oraz imprezami biletowanymi oraz w czwartki od 10:00 do 12:00. W kasie obsługa kart płatniczych: VISA, MasterCard, Maestro, Dinersclub, Discovery oraz obsługa płatności aplikacją mobilną PeoPay. Transakcje bez kwoty minimalnej. Bilety można rezerwować pod nr tel. 32 455 48 55 lub osobiście w sekretariacie WCK. Rezerwacje biletów ważne są przez okres dwóch tygodni. W wypadku nieodebrania rezerwacja zostanie anulowana przez system.