Przejdź do menu głównego Przejdź do menu dodatkowego Przejdź do treści Mapa serwisu

Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Pracownica PZON odznaczona - Powiat Wodzisławski

Pracownica PZON odznaczona

Dorota Zając, inspektor w Powiatowym Zespole ds. Orzekania o Niepełnosprawności w Wodzisławiu Śl., została odznaczona brązowym Medalem za Długoletnią Służbę.

Kobieta i mężczyzna stojący na tle flag Polski i Unii Europejskiej. Kobieta w klapie marynarki ma wpięty medal

Medal za Długoletnią Służbę nadawany jest pracownikom za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej w służbie państwa. Jedną z uhonorowanych została urzędniczka Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu Śląskim Dorota Zając. Wniosek o nadanie jej medalu złożył starosta Leszek Bizoń.

Dorota Zając pracuje na stanowisku inspektora w Powiatowym Zespole do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności. Posiada 18-letni staż pracy, w tym 12 letni jako pracownik w Powiatowym Zespole do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności w Wodzisławiu Śląskim w strukturach Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu Śląskim. Jest jedną z osób, które z Zespołem związane są od samego początku.

23 maja odbyła się uroczystość wręczenia odznaczeń państwowych w Śląskim Urzędzie Wojewódzkim w Katowicach. Dorota Zając odznaczenie otrzymała z rąk wicewojewody Michała Kopańskiego.

Brązowy Medal za Długoletnią Służbę