Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski 22 - 23 maja 2010 VI Targi „OGRO-DOM” Wszystko dla Domu i Ogrodu - Powiat Wodzisławski

22 – 23 maja 2010 VI Targi „OGRO-DOM” Wszystko dla Domu i Ogrodu

Forum Firm Miasta Radlin zaprasza na VI Targi "OGRO-DOM", które odbędą się 22-23 maja w Radlinie na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Korfantego 17. Patronat honorowy nad targami objął Bogdan Marcinkiewicz – Poseł do Parlamentu Europejskiego.

Program Targów:

22 maja 2010 r.

9:30 – Występ orkiestry KWK Marcel
10:00 – Uroczyste otwarcie Targów OGRO – DOM
10:00 – 18:00 –  Zwiedzanie wystawy wyposażenia dla domu i ogrodu m.in:

• stolarka otworowa, materiały wykończeniowe, budowlane, podłogi i wyposażenia ogrodów

11:00 – Konferencja ,,Działania proekologiczne szansą na oszczędności i poprawę konkurencyjności w Twoim domu i firmie”
13:00 – Pokaz układania kwiatów
14:00 – Festyn Rodzinny na placu przed MOSiR-em organizator Zespól Szkół Sportowych z Radlina

23 maja 2010 r.

10:00 – 18:00 – Zwiedzanie wystawy wyposażenia dla domu i ogrodu:

10:00 – Spotkania z żużlowcami RKM ROW Rybnik ( możliwość przyjrzenia się motorom  i wykonania pamiątkowych zdjęć)
12:00 – Pokaz ratownictwa medycznego przez Ochotniczą Straż Pożarną w Biertułtowach
15:00 – Losowanie nagród dla zwiedzających oraz wręczenie wyróżnień dla przedsiębiorców tj:  za najlepsze stoisko i najlepszy produkt

Imprezy Towarzyszące:

► Pokazy nowego sprzętu budowlanego oraz nowych systemów zamocowań.
► Możliwość zakupu sadzonek oraz krzewów.
► Porady w hodowli roślin przez działkowców ROD „Jedność Florian” z Rybnika.
► Wystawa prac wychowanków z warsztatów terapii zajęciowej z całego Subregionu Zachodniego (możliwość zakupienia prac wychowanków).
► Dla dzieci: dmuchane zjeżdżalnie, bungy – trampolina,samochodziki na akumulator, malowanie twarzy.