Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski „Jak z miłością i szacunkiem wyznaczać dziecku granice” – szkolenie dla zainteresowanych rodziców - Powiat Wodzisławski

Powiatowy Specjalistyczny Ośrodek Wsparcia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie w Wodzisławiu Śląskim zaprasza rodziców na szkolenie: „Jak z miłością i szacunkiem wyznaczać dziecku granice”. Jak mówi dyrektor Ośrodka, Celina Uherek – Biernat oferta skierowana jest do rodziców, dla których proces wychowywania dziecka jest czasem radości i smutku, złości i miłości oraz sprawdzianem dla samego siebie.

Szkolenie odbędzie się w siedzibie Powiatowego Specjalistycznego Ośrodka Wsparcia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie, tj. w Wodzisławiu Śl. przy ul. Wałowej 30 (I piętro) w dwóch terminach: 21 października i 28 października. Szkolenie potrwa ok. 3 godziny (od 15.00 do 18.00).
Wszystkich chętnych prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 32/ 455 60 32 do dnia 17.10.2011 r.
Szkolenie jest bezpłatne. Liczba miejsc ograniczona.