Zaproszenie do składania ofert na „Świadczenie usługi prowadzenia zajęć z doradztwa zawodowego oraz usługi prowadzenia zajęć pedagogicznych w ramach Szkolnego Ośrodka Karier”

Przedmiot zamówienia obejmuje świadczenie usługi prowadzenia zajęć z doradztwa zawodowego oraz usługi prowadzenia zajęć pedagogicznych w ramach Szkolnego Ośrodka Karier, w postaci warsztatów, wykładów, konsultacji indywidualnych i grupowych oraz ćwiczeń, skierowanych dla uczniów liceów ogólnokształcących powiatu wodzisławskiego, uczestników projektu pn. Ocean wiedzy i umiejętności.

Zamówienie finansowane jest w 100% ze środków publicznych, tj. przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach projektu pn. „Ocean wiedzy i umiejętności” Priorytet IX Poddziałanie 9.1.2 Wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów z grup o utrudnionym dostępie do edukacji oraz zmniejszanie różnic w jakości usług edukacyjnych Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013 za środków budżetu państwa oraz budżetu Powiatu Wodzisławskiego.

Zapytanie oferty – POBIERZ
Formularz oferty – POBIERZ