Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Zapowiada się rekordowa frekwencja na koncercie blues - Powiat Wodzisławski

Zapowiada się rekordowa frekwencja na koncercie blues

Już jutro po raz dziesiąty odbędzie się największa impreza kulturalna dla osób niepełnosprawnych w powiecie wodzisławskim, czyli koncert „Blues dla Niepełnosprawnych”. Do udziału zgłosiła się rekordowa liczba 29 ośrodków z całego województwa śląskiego. W sumie na terenie Ośrodka Wypoczynkowego „Olza” bawić się będzie ponad 830 osób. Gwiazdą imprezy będzie Dr Blues & ALL STARS BAND.

Z roku na rok impreza cieszy się coraz większą popularnością. Zeszłoroczna zabawa zgromadziła prawie 700 uczestników.
W jutrzejszym koncercie i zabawie weźmie udział również delegacja z zaprzyjaźnionego powiatu tczewskiego na czele ze starostą Tadeuszem Dzwonkowskim. Swój udział w imprezie potwierdzili również goście: m.in. wicewojewoda śląski – Gabriela Lenartowicz, pełnomocnik ds. osób niepełnosprawnych woj. śląskiego oraz dyrektor oddziału śląskiego PFRON.