Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Zabawa andrzejkowa dla osób niepełnosprawnych intelektualnie - Powiat Wodzisławski

Zabawa andrzejkowa dla osób niepełnosprawnych intelektualnie

Stowarzyszenie „Czyń Dobro” oraz Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych w Wodzisławiu Śl. zapraszają na dyskotekę andrzejkową dla osób niepełnosprawnych intelektualnie.

Impreza odbędzie się 26 listopada 2015 r. w sali dyskotekowej hotelu „Amadeus” w Wodzisławiu Śl. w godz. 9:00-12:00. Organizatorzy zapraszają do wspólnej zabawy dorosłe osoby niepełnosprawne intelektualnie. Zgłoszeń można dokonywać pod nr tel. 511-058-613.

Wstęp na dyskotekę jest darmowy dzięki dofinansowaniu ze środków Województwa Śląskiego w ramach projektu „NIE wyKLUCZeniu! Zabawa andrzejkowa KLUCZem do społecznej integracji osób niepełnosprawnych intelektualnie.”