Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Uwaga: utrudnienia w łączności telefonicznej ze szpitalami - Powiat Wodzisławski

Uwaga: utrudnienia w łączności telefonicznej ze szpitalami

Powiatowy Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Rydułtowach i Wodzisławiu Śl. z siedzibą w Wodzisławiu Śl. informuje, że w związku ze zmianą operatora sieci telefonicznej nastąpią utrudnienia w łączności telefonicznej:

1)      ze Szpitalem w Rydułtowach w dniu 27 marca 2014 r. (czwartek),

2)      ze Szpitalem w Wodzisławiu Śląskim w dniu 1 kwietnia 2014 r. (wtorek).

Utrudnienie będzie polegać na braku łączności z zewnątrz z oddziałami/komórkami organizacyjnymi Szpitala w Rydułtowach i Wodzisławiu Śląskim. Zachowana zostaje łączność wewnętrzna.

Przerwa w łączności będzie trwała około 1 godziny.

Łączność z zewnątrz będzie możliwa tylko na niżej podane numery telefonów:

Szpital w Rydułtowach:

• Izba Przyjęć Ogólna: 32 457 89 38
  • -Sekretariat Oddz. Wewn. I: 32 459 24 80

Szpital w Wodzisławiu Śląskim:

• Izba Przyjęć Ogólna: 533 909 204,  535 339 257.

Wykaz numerów telefonów do łączności z zewnątrz podany jest również na stronie internetowej PPZOZ: www.zoz.wodzislaw.pl

Chwilowe utrudnienia w telefonicznej łączności ze szpitalami nie mają wpływu na funkcjonowanie numerów alarmowych takich jak 112 i 999.