Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Uwaga! Skrzyszowska w Wodzisławiu Śląskim jutro zamknięta - Powiat Wodzisławski

Uwaga! Skrzyszowska w Wodzisławiu Śląskim jutro zamknięta

W związku z planowanym wykonaniem nawierzchni na remontowanym odcinku ul. Skrzyszowskiej w Wodzisławiu Śl. we wtorek, 6 października, od godz. 7:30 do godzin wieczornych droga ta będzie nieprzejezdna.

Jak poinformowało Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o. z Raciborza we wtorek, 6 października , na remontowanym odcinku ul. Skrzyszowskiej w Wodzisławiu Śl. (około półkilometrowy fragment od skrzyżowania pięciu dróg, tzw. Rynkocza w kierunku centrum miasta) będą prowadzone prace związane z wykonaniem nowej nawierzchni jezdni. Planowane wyłączenie drogi z użytkowania potrwa od godz. 7:30 do ok. godz. 17:00, a jego celem jest równoczesne wyłożenie asfaltu na całej szerokości drogi, bez tzw. szwu.

Planowany zakres robót uzależniony jest od warunków atmosferycznych, które mogą spowodować przesunięcie terminu wykonania zadania.