Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Ulica Kopernika w Wodzisławiu Śląskim zamknięta na dłużej - Powiat Wodzisławski

Ulica Kopernika w Wodzisławiu Śląskim zamknięta na dłużej

Jak poinformował wykonawca modernizowanego odcinka linii kolejowej Rybnik – Chałupki, przejazd kolejowy na ulicy Mikołaja Kopernika w Wodzisławiu Śląskim zamknięty będzie tydzień dłużej niż zapowiadano.

Początkowo wykonawca robót deklarował zakończenie prac do dnia 17 września. Jednak z powodu awarii sprzętu do podbicia toru linii i braku możliwości szybkiego pozyskania z rynku innej specjalistycznej maszyny firma zmuszona jest zamknąć przejazd kolejowy o tydzień dłużej, czyli do dnia 25 września.