Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Strażackie zmagania w Wodzisławiu Śląskim już jutro - Powiat Wodzisławski

Strażackie zmagania w Wodzisławiu Śląskim już jutro

W sobotę, 26 września, na boisku Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Wodzisławiu Śląskim odbędą się Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych Powiatu Wodzisławskiego. W zmaganiach wezmą udział młodzieżowe i seniorskie drużyny OSP wyłonione w eliminacjach gminnych.

Zawody rozpoczną się o godzinie 10:00 i zostaną rozegrane w dwóch konkurencjach: sztafeta pożarnicza z przeszkodami oraz ćwiczenia bojowe. Zarówno jedna, jak i druga konkurencja będą wymagały od uczestników szybkości i nie lada zręczności oraz umiejętności teoretycznych, związanych z obsługą sprzętu strażackiego.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY mieszkańców do kibicowania drużynom.

Organizatorami zawodów są: Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Wodzisławiu Śląskim, Zarząd Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Wodzisławiu Śląskim oraz Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim.