Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Spotkanie dla NGO w Urzędzie Wojewódzkim - Powiat Wodzisławski

Spotkanie dla NGO w Urzędzie Wojewódzkim

Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach zaprasza na spotkanie informacyjne dla organizacji pozarządowych.

Spotkanie będzie dotyczyć otwartego konkursu ofert w 2017 r. ogłoszonego w ramach Programu Współpracy Wojewody Śląskiego z Podmiotami Niepublicznymi w Zakresie Pomocy Społecznej na lata 2016-2020. Odbędzie się ono 21 marca 2017 roku w godzinach 9:30 – 12:00 w Sali Marmurowej Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach, ul. Jagiellońska 25 (wejście od strony Placu Sejmu Śląskiego).

W razie jakichkolwiek pytań Śląski Urząd Wojewódzki prosi o kontakt pod numerem telefonu 32 20-77-839.