Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Przyjdź i kibicuj z nami podczas powiatowego turnieju tenisa ziemnego - Powiat Wodzisławski

Przyjdź i kibicuj z nami podczas powiatowego turnieju tenisa ziemnego

W najbliższą niedzielę, tj. 1 czerwca, na kortach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Wodzisławiu Śl. przy ul. Bogumińskiej 8, odbędzie się „Powiatowy Turniej Tenisa Ziemnego Dzieci i Młodzieży”, współfinansowany ze środków Powiatu Wodzisławskiego.

Impreza, której organizatorem jest Młodzieżowy Klub Piłkarski ODRA CENTRUM, ma charakter otwarty i przeznaczona jest dla dzieci i młodzieży naszego powiatu. Dziewczęta i chłopcy rywalizować będą w dwóch kategoriach wiekowych. Turniej rozgrywany będzie na czterech kortach jednocześnie. Zwycięzcy poszczególnych kategorii otrzymają nagrody rzeczowe. Początek zawodów zaplanowano na godz. 9.00.

Serdecznie zapraszamy do wspólnego kibicowania!

Zadanie publiczne współfinansowane ze środków Powiatu Wodzisławskiego