Nowy radiowóz dla mieszkańców Powiatu

Dzięki dotacji Powiatu Wodzisławskiego, Policja w Wodzisławiu Śląskim otrzymała nowy radiowóz. Pojazd będzie służył policjantom z wydziału prewencji wodzisławskiej komendy.

Dofinansowanie Powiatu w kwocie 35 tysięcy złotych pozwoliło na zakup oznakowanego Opla Astry, przygotowanej do pełnienia służby w na ulicach powiatu.

– Bardzo zależy nam na komforcie mieszkańców naszego powiatu. Dlatego cieszymy się, że Powiat Wodzisławski mógł pomóc Policji w zakupie pojazdu, który będzie służył bezpieczeństwu nas wszystkich – powiedział Starosta Wodzisławski, Ireneusz Serwotka.

Nowy radiowóz, którego całościowy kosz zakupu wyniósł 73 tys. zł, swoją służbę na ulicach Powiatu Wodzisławskiego rozpoczyna już dzisiaj.