Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Kurs tańca towarzyskiego w WCK - Powiat Wodzisławski

Kurs tańca towarzyskiego w WCK

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza osoby dorosłe na kurs tańca towarzyskiego. Spotkanie organizacyjne odbędzie się 1 lutego o godzinie 18:30 w sali klubowej.

Zajęcia poprowadzi Elżbieta Lasocka, dyplomowana instruktorka z Klubu Tańca Towarzyskiego „Spin”. Kurs, który potrwa dwa miesiące, adresowany jest zarówno do par, jak i osób indywidualnych. Uczestnicy będą mieli okazję poznać tańce latynoamerykańskie i standardowe.

W bogatym programie znalazło się miejsce na: cha cha, rumbę, sambę, walc, jive, foxtrot, disco-fox, rock’n’roll, blues i salsę.

Zajęcia odbywać się będą raz w tygodniu w WCK. Na zajęciach obowiązuje obuwie zmienne. Koszt za cały dwumiesięczny kurs wynosi 80 zł od osoby. Więcej pod nr tel. (32) 455 48 55.