Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Kolejne zawody z cyklu „Rower to zdrowie” - Powiat Wodzisławski

Kolejne zawody z cyklu „Rower to zdrowie”

Uczniowski Klub Sportowy Feniks Rydułtowy zaprasza na kolejną odsłonę Mistrzostw Powiatu Wodzisławskiego w kolarstwie „Rower to zdrowie”. Impreza, która ma na celu zachęcenie młodzieży do czynnego uprawiania sportu kolarskiego odbędzie się w najbliższą niedzielę, 20 września, w Rydułtowach na ul. Orlowskiej (Strefa przemysłowa).

Zapisy potrwają od godziny 14:00. Odprawa techniczna będzie miała miejsce o godzinie 14:30. Wymagany jest sprawny rower i kask rowerowy, a także pisemna zgoda rodzica do udziału w zawodach.

Szczegółowe informacje odnośnie programu zawodów oraz systemu rozgrywania zawodów znajdują się w REGULAMINIE.
Cykl zawodów kolarskich organizowany jest w ramach zadania publicznego współfinansowanego ze środków Powiatu Wodzisławskiego.