Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Gdzie można ubiegać się o paszport - Powiat Wodzisławski

Gdzie można ubiegać się o paszport

Przypominamy, że zgodnie z pismem Wojewody Śląskiego z dnia 21 grudnia 2012r. Terenowy Punkt Paszportowy w Wodzisławiu Śląskim - podobnie, jak inne punkty w województwie śląskim - z ostatnim dniem marca został zlikwidowany.

Aktualnie pełna obsługa paszportowa w województwie śląskim prowadzona jest w Oddziale Paszportowym Wydziału Spraw Obywatelskich i Cudzoziemców Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach (ul. Jagielońska 25, tel: 32 20 77 777)  oraz w sześciu Terenowych Delegaturach Paszportowych w:

Rybniku przy ul. 3 Maja 27
Godziny otwarcia:

• poniedziałek, środa, czwartek, piątek: 7.30-15.30
  • wtorek: 7.30-17.30

Bielsku-Białej przy ul. Piastowskiej 40, Częstochowie przy ul. Sobieskiego 7, Gliwicach przy ul. Bojkowskiej 37, Bytomiu przy ul. Wrocławskiej 122, Sosnowcu przy ul. 3 Maja 33.

Dokładne dane adresowe znajdują się TUTAJ.

Od kwietnia niepełna obsługa paszportowa, obejmująca wyłącznie możliwość złożenia wniosku o wydanie paszportu, prowadzona będzie w Terenowych Punktach Paszportowych w: Jastrzębiu-Zdroju, Żorach, Pszczynie, Tychach, Zawierciu, Tarnowskich Górach – do czasu uruchomienia w tych miejscowościach nowych punktów paszportowych, które będą prowadziły kompleksową obsługę klientów.