Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Gorzyce: Dziecięce Zawody Kajakowe "W poszukiwaniu Nemo" - Powiat Wodzisławski

Gorzyce: Dziecięce Zawody Kajakowe „W poszukiwaniu Nemo”

16 lipca Gminne Centrum Kultury w Gorzycach zaprasza na "I Dziecięce Zawody Kajakowe", które odbędą się a terenie Ośrodka Wypoczynkowego "Olza".

Po puchar Wójta Gminy Gorzyce popłyną dzieci, które 16 lipca stawią się na starcie zabawy „W poszukiwaniu Nemo”. Rozpływanie zaczynamy o 10.00.

Zgłoszenia przyjmowane są w Ośrodkach Kultury – w Olzie (32 4511 112) i Czyżowicach (32 4513 288) oraz na miejscu – w dniu zawodów, do wyczerpania miejsc.
Udział w zawodach może wziąć 100 uczestników. Zapisy w dniu zawodów przyjmowane są do godz. 11.00.

Zapraszamy całymi rodzinami!