Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski "Bądź przedsiębiorczym - aktywizacja młodzieży szkół zawodowych i średnich zawodowych przeciw wykluczeniu" - Powiat Wodzisławski

„Bądź przedsiębiorczym – aktywizacja młodzieży szkół zawodowych i średnich zawodowych przeciw wykluczeniu”

Fundacja Viribus Unitis realizuje projekt "Bądź przedsiębiorczym - aktywizacja młodzieży szkół zawodowych i średnich zawodowych przeciw wykluczeniu", który jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Projekt ma na celu przygotowanie uczniów techników, szkół zawodowych i policealnych z terenu województwa śląskiego do wejścia na rynek pracy. Połączenie zdalnych i tradycyjnych metod nauczania oraz bezpośrednie kontakty z ekspertami pozwolą uczniom zdobyć wiedzę i wykorzystać ją w budowie własnego biznesplanu.

Szczegółowe informacje o projekcie znajdują się na stronie internetowej www.bp.katowice.pl