Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski 9 października zmiana godzin pracy niektórych wydziałów starostwa - Powiat Wodzisławski

9 października zmiana godzin pracy niektórych wydziałów starostwa

W najbliższy poniedziałek, 9 października, w związku z wizytą Prezydenta RP Andrzeja Dudy w Powiecie Wodzisławskim wydziały Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu Śl., mieszczące się w […]

logo powiatu

W najbliższy poniedziałek, 9 października, w związku z wizytą Prezydenta RP Andrzeja Dudy w Powiecie Wodzisławskim wydziały Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu Śl., mieszczące się w siedzibie  przy ul. Bogumińskiej 2, m.in.:

• Wydział Administracji Architektoniczno-Budowlanej,
  • Wydział Gospodarki Nieruchomościami,
  • Wydział Organizacyjno-Administracyjny,
  • Wydział Rady i Zarządu,
  • Wydział Finansowo-Budżetowy,

będą czynne do godz. 14.00. Pozostałe wydziały urzędu mieszczące się przy ul. Pszowskiej 92a oraz Wydział Geodezji z siedzibą przy ul. Mendego 3 będą pracować w niezmienionych godzinach.

Zgodnie z zarządzeniem starosty pracownicy wydziałów, których czas pracy w poniedziałek 9 października skrócono, odpracują go w innym terminie.

Za niedogodności serdecznie przepraszamy!