Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Zmiana miejsca rozegrania turnieju siatkówki drużyn amatorskich - Powiat Wodzisławski

Zmiana miejsca rozegrania turnieju siatkówki drużyn amatorskich

Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim zaprasza 3 grudnia (sobota) na „Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej Drużyn Amatorskich o Puchar Starosty Powiatu Wodzisławskiego”. Turniej rozegrany zostanie w hali sportowej Zespołu Szkolno–Przedszkolnego Nr 2 w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Jastrzębskiej 136.

Drużyny, które zgłoszą się do zawodów mogą liczyć maksymalnie 10 zawodników (zawodniczek). W turnieju nie mogą brać udziału osoby, które nie ukończyły 16 roku życia oraz zawodnicy (zawodniczki) zgłoszeni do rozgrywek ligowych organizowanych przez PZPS oraz ŚZPS (lub innego Wojewódzkiego Związku Piłki Siatkowej) w ciągu ostatnich 2 lat.
Zgłoszenia drużyn przyjmowane będą mailowo na adres poczty elektronicznej sport@powiatwodzislawski.pl oraz pod numerem telefonu (32) 412-09-62 w godzinach pracy urzędu, w nieprzekraczalnym terminie do dnia 28 listopada 2011r. Zgłaszający podaje jednocześnie imię i nazwisko kapitana, nazwę drużyny oraz wstępną liczbę członków zespołu. Liczba drużyn uczestniczących w zawodach jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.
Zainteresowane osoby prosimy o zapoznanie się z regulaminem turnieju.

Dodatkowych informacji na temat turnieju udziela Referat Kultury i Sportu Wydziału Strategii i Rozwoju Powiatu pod numerem telefonu (32) 412 – 09 – 62.